Vi är 2Complete!

Närvaro och personlig kontakt är kärnan hos oss. Att arbeta på detta sätt är inte bara vår övertygelse, det är också det som gör samspelet med kunder och kandidater roligt.

Försäljning & Marknad
Thomas Böhmer
Mattias Kindhag
Mattias Kindhag

Head of Sales & Co-founder

076 - 010 12 75mattias.kindhag@2complete.se
Åsa Fredriksson
Åsa Fredriksson

Key Account Manager

073 - 376 93 91asa.fredriksson@2complete.se
Lisa Granhag
Lisa Granhag

Marketing Manager

070 - 982 27 60lisa.granhag@2complete.se
Jimmy Larsson
Jimmy Larsson

Account Manager

070 - 980 78 58jimmy.larsson@2complete.se
Daniel Ekstrand
Daniel Ekstrand

Key Account Manager

073-610 31 51daniel.ekstrand@2complete.se
Rekrytering
Christoffer Sperring
Christoffer Sperring

Head of Recruitment

070 - 686 50 93 christoffer.sperring@2complete.se
Joel Claeson
Joel Claeson

Senior Recruiter & Founder

070 - 497 55 18joel.claeson@2complete.se
Sarah Lindgren
Sarah Lindgren

Senior Recruiter

076 - 875 11 46sarah.lindgren@2completese
Emily Higgins
Emily Higgins

Senior Recruiter

073 - 365 68 32emily.higgins@2complete.se
Elida Rhodin
Elida Rhodin

Senior Recruiter

070 - 744 33 63elida.rhodin@2complete.se
Alexandra Carning
Anna Magnusson
Anna Magnusson

Recrutiment Manager

Parental leave

Ingen fråga är för liten eller för stor

Ekonomi & Styrelse
Nina Nilsson
Joel Claeson
Joel Claeson

Chairman of the board & Personal data controller

070 - 497 55 18joel.claeson@2complete.se
Johanna Johnson

”Vi fick så bra hjälp med sociala medier och vår marknadsföring när 2Complete hjälpte oss med att rekrytera en tjänst!”

Johanna Johnson

Operativ Chef - Vårdbemanning

Sverker Lundin

"Vi är ett litet arbetslag som sällan rekryterar, så samarbetet med 2Complete var väldigt värdefullt för att hitta rätt kompetens och samtidigt kunna behålla fokus på verksamheten."

Sverker Lundin

VD - Sveriges Unga Akademi